Brandle.pl do marketingu szeptanego? Opinie o brandle (pozytywne)

Zmęczony marketingiem szeptanym/buzz marketingiem i współpracą z freelancerami? Niezadowolony z powodu braku miarodajnych wyników? Zmartwiony brakiem profesjonalizmu wykonawców? No i oczywiście męczy Cię, całkowity brak dobrze przygotowanych raportów?

Gdy masz już dość pracy wykonywanej w pośpiechu, pozbawionej przemyślenia i niepozwalającej zmierzyć wyników, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że na horyzoncie pojawiła się iskierka nadziei. Jest nią brandle, czyli narzędzie niezbędne każdej firmie i agencji marketingowej. Według niektórych wnosi klasę usługi na kolejny poziom, jeżeli nie kilka poziomów wyżej.

Czym jest narzędzie brandle?

Brandle jest narzędziem marketingu dyskusyjnego, informacyjnym i sprzedażowym, które doskonale wpisuje się w internetowe realia. Pozwala na przekazywanie informacji za pośrednictwem forów dyskusyjnych, portali, blogów, a nawet najpopularniejszego portalu społecznościowego, czyli Facebooka, na którym zarejestrowało się około 20 milionów Polaków.

Korzystając z brandle, zwiększasz sprzedaż i ruch na stronie, zdobywasz naturalne linki, pomocne przy pozycjonowaniu. Budujesz również wizerunek klienta i jego marki, oraz cieszysz się doskonałą alternatywą dla marketingu szeptanego. Ponadto, jesteś w stanie nagłośnić każdy event lub nowy produkt w ofercie.

Wszystkie te czynności wykonujesz przy pomocy jednej platformy. Dzięki niej, otrzymujesz łatwo generowane raporty i pełne statystyki kampanii, przygotowane w formie czytelnego pliku pdf. Co więcej, jesteś w stanie śledzić każdy napisany przez swoich współpracowników post. Możesz więc wyodrębnić jego realne efekty, mające wpływ na całą kampanię. To oznacza także, że w łatwy sposób możesz zmierzyć wyniki pracy każdego wykonawcy z osobna.

Kto do współpracy?

W ramach usługo brandzle, możesz zaprosić do współpracy własnych wykonawców lub skorzystać z usług, sprawdzonych już przez brandle twórców. W pierwszym przypadku, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a swoim wykonawcom, zakładasz konta samodzielnie i bez dodatkowych opłat. Jeśli pragniesz skorzystać ze sprawdzonych już twórców, płacisz im stałą stawkę brutto, liczoną w cenie już od jednego wpisu. Stawki twórców brandzle, mogą różnić się od siebie i ustalane są przez samych wykonawców. Średnia cena jednego wpisu waha się w zależności od wykonawcy od 1 do 3 złotych brutto za post.

Brandle pozwala jeszcze bardziej wgłębić się w rozważania na temat skuteczności poszczególnych wpisów. Umożliwia Ci wgląd do ich treści w każdym momencie kampanii. Dzięki temu narzędziu, jesteś w stanie wypracować najkorzystniejszy dla każdej kampanii kontent. Taka wiedza, pozwala Ci nawet samodzielnie decydować o rodzaju, charakterze, a nawet o treści każdego posta, będąc pewnym dużego odzewu ze strony internautów.

Decydując się na współpracę, jesteś tylko zobowiązany do wniesienia opłaty abonamentowej. Jej wysokość zależna jest od ilości kampanii, które zamierzasz prowadzić, od ilości postów na każdą z kampanii, oraz od dodatkowych funkcjonalności, takich jak np. wstawienie własnego logotypu na pliki raportów, czy też dodawanie darmowych kont dla swoich klientów. Dzięki nim, będą oni mieli stały podgląd na postęp kampanii. A to może ich jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania właśnie z Twoich usług.

Wspieranie działań na rzecz wizerunku

Z kampanii brandle skorzystało już kilkaset firm, które szybko przekonały się o tym ile korzyści może im przynieść. W brandle zorganizowano już dziesiątki tysięcy kampanii. Kampanii z miarodajnymi wynikami, dopracowanymi wpisami i policzalnymi zyskami.

Brandle jest doskonałym i dopracowanym narzędziem marketingowym. Stanowi doskonałą alternatywę dla marketingu szeptanego/buzz marketingu i daje policzalne efekty. To dzięki jego nowatorskiej funkcjonalności i wielu zaletom, już tak dużo firm zdecydowało się na skorzystanie z niego w swojej codziennej pracy. To także dzięki możliwości przydzielenia własnych wykonawców i stałej kontroli kampanii przez klientów, bardzo różni się od innych, płatnych narzędzi marketingowych, które dużo tracą w porównaniu z brandle. Jest to narzędzie, dzięki któremu wizerunek Twojej firmy, może bardzo dużo zyskać.

[15.09.2019]

 

[Głosów:5    Średnia:4.8/5]

Jedna odpowiedź do “Brandle.pl do marketingu szeptanego? Opinie o brandle (pozytywne)”

  1. niezadowolony pisze:

    Chyba nie da się nic pozytywnego napisać, niestety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *